Sepetiniz şu anda boş.

Mağazaya geri dön

DREAM HOME, kurulduğu 1992 yılından bugüne dünyanın birçok seçkin ve trend belirleyen mobilya, aydınlatma ve aksesuar firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. İstanbul, Ankara ve İzmir’de toplam 5 mağaza, 5.000 m2 kapalı Showroom ve 6.000 m2 Depolama alanına sahip olan DREAM HOME, Türkiye temsilcisi olduğu, BAKER Furniture, THEODORE ALEXANDER, ALTHORP, RALPH LAUREN HOME, MAITLAND-SMITH, Gianfranco FERRE HOME, HANCOCK and MOORE, TOMMY BAHAMA, PALECEK Furniture, LEXINGTON Furniture, EJVictor Furniture, McGUIRE Furniture gibi birçok High-End markayı müşterileri ile buluşturarak tasarım tutkunlarının vazgeçilmezi olmaya başarıyla devam ettirmektedir. 

Klasik,  dömi klasik, modern ve eklektik tarzda  koleksiyonlardan oluşan geniş ürün yelpazesi, güçlü stok desteği, tecrübeli mimarları, profesyonel satış sonrası desteği ve müşteri memnuniyetini benimsemiş ekibi ile DREAM HOME, Türkiye’nin en seçkin konut, ofis,turistik tesis, otel ve lüx yat projelerine çözüm ortağı olmuştur. 

Yirmisekiz yılı aşkın tecrübesiyle her zaman en iyiyi sunmayı ilke edinen DREAM HOME, şimdi de DHOUTDOOR Markası ile hayatı dışarı taşıyarak, açık alanları evlerin odağı haline getiriyor. Cast aluminyumdan üretilen koleksiyonlarımız hafif, her türlü zor hava koşullarına dayanacak şekilde üretilmiş ve zamansız mobilyalarımızın yanında yerini almıştır. 

Bütün ürünlerimiz DHOUTDOOR garantisinde olup İstanbul, Ankara ve İzmir’e ücretsiz teslim edilerek,  montajı sağlanmaktadır. Yüzlerce ürün alternatifi, geniş fiyat aralıkları, uygun ödeme seçenekleri ile sizleri mağazalarımızda görmekten mutluluk duyacağız.